ליאור כהן פסיכומטרי - התנאים

ליאור כהן פסיכומטרי - המקום הנכון, בזמן הנכון

מערכת שעות גמישה

זקוק לשעתיים כדי להתאפס בבוקר ולשלוש כוסות קפה שחור כדי להתעורר? מקומך בקורס ערב. בשעה 20:30 את כבר מנקרת מול הטלוויזיה? בואי לקורס בוקר. בחירה בין קורס בוקר או ערב לפי נוחות התלמיד ויתרה מכך, אפשרות מעבר בין שיעור בוקר או ערב במקרה של אילוצים, מסייעת לתלמיד לשלב את הלימודים על פי מגבלות העולם האישי שלו, מבלי לפגוע בתנאי הלימוד.

סביבת לימוד אקדמית

בית הספר ליאור כהן פסיכומטרי ממוקם בתוך הקמפוס המטופח והחדיש של אוניברסיטת בן-גוריון באילת, בסביבת לימודים אקדמית הכוללת כיתות לימוד נוחות ומתקדמות, מערכת שירותים לתלמיד, קפיטריות, מדשאות רחבות ופינות ישיבה.

מסגרת כלים עשירה ומתקדמת

בית הספר מעמיד מסגרת כלים עשירה ומתקדמת שתפקידה לסייע לתלמיד להגיע למצוינת בדרך הקלה והפשוטה ביותר:

  • מערכת אינטרנטית ללימוד לפסיכומטרי - פסיכומטריקס

    תוכנה ללימוד פסיכומטרי פרי פיתוח של בית הספר. חבילת תוכנות מאוגדות למערכת אחת על גבי האינטרנט באמצעותה תוכל ללמוד ולשנן מילים ולפתור מבחנים וסימולציות, תוך כדי מדידת זמנים מהם יופקו תובנות והמלצות.

  • כרטיסיות מילים אישיות

    כרטיסיות לימוד אישיות שונות לכל תלמיד (לראשונה בארץ!) המודפסות לכל תלמיד ותלמיד ע"פ ידיעותיו המוקדמות והרקע הלשוני שלו. הכרטיסיות יודפסו לאחר סינון ראשוני של התלמיד, שימפה את אוצר המילים על פי קטגוריות - מילים מוכרות, מוכרות בצורה חלקית ואינן מוכרות. על כל כרטיסיה יופיע מספר יחידת הלימוד ממנה לקוחות המילים, הקטגוריה ושמו של התלמיד.

  • אוגדן ספרי לימוד

    10 ספרי לימוד חדישים המעודכנים וממוקדים בדיוק מוחלט לתכני הבחינה הפסיכומטרית. חומר הלימוד נקבע, מנופה ונערך על פי התיישנות או חדירת חומרים חדשים למבנה הבחינה.

אילת – פסיכומטרי בסביבה רגועה

תקופת הפסיכומטרי מלווה אצל רובנו בתחושת עומס רב ולחץ. תקופה בה אנחנו נדרשים לשלב בין למידה אינטנסיבית, חיים חברתיים ולעיתים קרובות גם עבודה. לרובנו שילוב זה נתפס כבלתי אפשרי, בוודאי אם נוסיף למשוואה - עמידה בפקקים גוזלי הזמן, חיפוש חניה מייגע ועם כל הכבוד, עיר ללא הפסקה. תודה רבה, אבל הפסקה כרגע נשמעת לא רע.

העיר אילת, עיר נקייה מפקקים, משופעת חניה (כדי שלא תאחר לשיעור בחצי שעה ובסוף גם ככה תחנה על אדום לבן), מפורסמת ברחבי תבל ברוגע ובשקט האבסולוטי שלה ובעלת מגוון עצום של מקומות עבודה בתנאים נוחים לסטודנטים. אז בוא לקום בבוקר מול ההרים והים ולעשות פסיכומטרי קצת יותר ברגוע.

תוכנית הלימודים שלנו

קורסים נוכחיים

מועד פתיחה סיום בחינה
אין - - -

קורסים עתידיים

מועד פתיחה סיום בחינה
ספטמבר 2024 02/06/2024 29/08/2024 02-03/09/2024

רוצה מידע נוסף?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:


או חייג אלינו ישירות: